CANİK Çalışanları Firmanın 25. Kuruluş Yıl Dönümü Dolayısıyla Anıtkabir’i Ziyaret Etti

21.11.2023
A+
A-
CANİK Çalışanları Firmanın 25. Kuruluş Yıl Dönümü Dolayısıyla Anıtkabir’i Ziyaret Etti

CANİK, kuruluşundan bu yana savunma sanayi alanında dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Firma, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına denk gelen 25. kuruluş yıl dönümünü kutlamak adına Anıtkabir’i ziyaret etti. Bu ziyaret sırasında CANiK Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Aral, Atatürk’ün mozolesine çelenk bırakarak saygı duruşunda bulundu.

Zafer Aral, Anıtkabir Özel Defteri’ne duygularını şu cümlelerle aktardı: “2232 yıl önce Mete Han tarafından kadim töreler ile kurulan ilk Türk Devleti’nin, önderliğinizde laik Cumhuriyet rejimine geçişinin 100. yılında, huzurunuzda olmanın onur ve gururunu yaşıyoruz. Türk Ulusu, işaret ettiğiniz muasır medeniyet seviyesine doğru yol alırken, başlattığınız modern savunma sanayii hamlesini büyük bir hızla geliştirmek ve Türkiye Cumhuriyeti’nin global dünyada hak ettiği yeri alması için bütün gücüyle çalışmaktadır. 70 yıllık sanayici ARAL Ailesi ve çalışanları olarak, hedeflerinizin yolunda, yorulmaz, onurlu bireyler olarak size layık olabilmenin azim ve kararlılığı içindeyiz. Türkiye Cumhuriyeti sizin ileri görüşünüzle, fikirlerinizle ve eserlerinizle ilelebet payidar kalacaktır. Huzurunuzda saygı ile eğiliyoruz.”

Bu anlamlı ziyaret, CANİK’in sadece başarılı iş sonuçları elde etmekle kalmayıp aynı zamanda tarihine ve ülkesine olan bağlılığını da göstermektedir. Firmanın yerel ve ulusal değerlere verdiği önem, kurumsal kimliğinin önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Bu tür sosyal aktiviteler, çalışanların motivasyonunu artırırken aynı zamanda işyeri kültürünü ve firma kimliğini güçlendirmeye de yardımcı olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.