Sormak istediğiniz soruları Soru Sor kısmından sorabilirsiniz.
Uzman Erbaş kategorisinde tarafından
Merhabalar. Ben askerden sonra uzman onbaşı olarak foça ya eğitime gittim. Orada ayak burkulmasından dolayı spor a devam edemedim. Komutan ya spor a devam edeceksin yada isftifa ediceksin dedi. Ben istifa etmek istemedigimi söylesemde bana spor yapmama devam etmemi emretti. Ama ayakta duramıyorum. Revirde penisilin vurdular. Ağır ilac olmasına ragmen 2 ayagıma 2 tane vurdular. Hastaneye göndermediler ve raporda vermediler. Anlayıslı olmadılar. Spor yapamama durumumu gördükleri halde resmen beni istifaya zorladılar ve bana istifa dilekcesini ailevi nedenlerden dolayı bırakmak istiyorum diye belge imzalattılar. En büyük hayalimdi ve hayallerimi sona erdirdiler. Sizce tekrar geriye girebilirmiyim. Yardımcı olan kurum yada kuruluslar varmıdır ?

1 cevap

0 oy
(9.7k puan) tarafından
Keşke o şekilde istifa değilde spordan kaynaklı doğru bir istifa verseydiniz o zaman geri dönme imkanınız oluyordu ama yinede bu şekilde de dönme imkanınız olur diye düşünmekteyim.
tarafından
Keske ama istifa dilekcesine öyle yazdılar güzel insan.. elim kolum baglıydı.
Uygulama

297 soru

243 cevap

121 yorum

854 kullanıcı

Kategoriler

Members at the site
Askeriye.com, sitemiz polis, bekçi ve asker alımları ve eğitimi gibi güncel haber ve makaleler yayınlayan bir sitedir. Askeriye.com, özel olup EGM,Milli Savunma Bakanlığı ve Polis Akademisi gibi resmi kurumları temsil etmez. Yayınlanan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez.
...