İnstagrama Whatsapp Linki Ekleme

19.04.2024
A+
A-
<strong>İnstagrama Whatsapp Linki Ekleme</strong>

Instagram WhatsApp Business Ücretli Mi?, WhatsApp URL Kodu Nasıl Alınır?, WhatsApp Business Ne Farkı Var?, İnstagrama Whatsapp Linki Ekleme, Detaylar yazımızda…

Sosyal medya üzerinden satış yapmak ve daha az maliyetle daha çok hedef kitlesine ulaşmak isteyen firmalar Instagram Yorum Satın Al işlemi yaptıktan sonra işletme hesapları açmayı tercih etmektedir. Çeşitli satış tekniği bulunan Instagram da bu mekanizmayı içerisinde barındıran ve oldukça fazla oranda tercih edilen bir platformdur.

Bazı firmalar kendi işletme hesaplarını açarak reklam üzerinden satışlarını gerçekleştirirken bazıları ise yüksek sayıda takipçisi olan kullanıcılar ile işbirliği yaparak tanıtımlarını yapmaktadır. Her iki durumda da sosyal medyanın kullanıcı gücünü kullanan firmalar ayrıca profillerine internet alışveriş adreslerini eğer böyle bir adres yoksa Whatsapp uygulaması linkini ekleyerek müşterilerle doğrudan iletişim kurarak satışını gerçekleştirmektedir. Whatsapp linkini profile eklemek için yapılması gerekenler:

  • Whatsapp Business uygulamasında oturum açın
  • Ayarlardan İşletme Araçları, oradan Instagram uygualmasını seçin
  • Whatsapp Business hesabı açarak Instagram hesabınıza bağlayın

Whatsap linkinizi ayrıca profil ayarlarınızda yer alan Biyografi kısmına URL ekleyerek de görünür hale getirebilirsiniz. Takipçi ve beğeni sayılarınızı artırmak isteten kullanıcılar için Sosyalgram.com adresini ziyaret edebilir Instagram izlenme hilesi seçeneği ile hesabınızın etkileşim oranını hızla artırabilir daha fazla takipçiye ulaşabilirsiniz.

Instagram WhatsApp Business Ücretli Mi?

Küçük işletmelerin sosyal medya üzerinden satış etkinliklerinin artırılması amacıyla oluşturulmuş olan Whatsapp Business android ve iphone üzerinde ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Oturum açma işlemini gerçekleştirdikten sonra Instagram bağlantısını sağlayarak Whatsapp linkinizi Instagram hesabınıza ekleyebilir hesabınızda yer alan takipçileriniz ile satışlarınız için doğrudan iletişim sağlayabilirsiniz. Takipçi sayınızı artırmak ve etkileşim oranınızın artması için profilinize internet alışveriş sayfanızın linkini ekleyebilirsiniz. Ayrıca Sosyalgram.com adresinde yer alan Tiktok beğeni satın al paketlerine 4,99 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilir etkileşim oranınızı kolayca artırabilirsiniz.

WhatsApp URL Kodu Nasıl Alınır?

Whatsapp uygulamanızı açtıktan sonra Diğer Seçenekler’ den Ayarlar ’a girin. İsminizin yanında yer alan QR butonuna basıp size özel URL kodunu alabilirsiniz.

WhatsApp Business Ne Farkı Var?

Normal uygulamadan farkı sadece cep telefonu için ayrı bir hesap oluşturabilen bir uygulama olmasıdır. İçerisinde bir kategori oluşturabilir bu kategorilere göre kişileri sınıflandırabilirsiniz. Ayrıca işletme hesaplarının sosyal medya üzerinden bağlantı kurabilmesi için oluşturulmuştur. Whatsapp linkinizi hem profilinizde hem hikayenizde paylaşabilir, Sosyalgram.com adresinden free instagram followers paketi ile etkileşim oranınızı artırarak daha çok satış gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.