Hakkımızda

Askeriye.com Hakkında bilgilendirme.!

2019 yılında faaliyete geçen sitemiz Askeriye’deki sınavlara girip başarılı olmak adına ve bilgilenmek amacıyla açtığımız bu site Bir çok genç kardeşimize bir ışık olmakla birlikte kendilerine yol göstermek amacıyla yayın hayatına devam etmektedir.

 Sitemizde olmasını istediğiniz bölüm veya yazıların bize mail yada yorum olarak bilgilendirdiğiniz de sizlere o konu hakkında detaylı yazılar yazılıp aklınızdaki soru işaretleri gidecektir.


Askeriye’nin hiç bir şekilde ücret veya bir karşılık beklemeden devam ettiği yayın hayatına site açık kalana dek hiç bir şekilde karşılık beklemeden devam edecektir.
Amacımız daima bilgili  ve ileriye dönük olumlu düşünceler ve genç , dinamik,  bilgili geçlerimizin Güçlü ordu içerisinde olmasıdır.

 

Biz Kimiz ?

Uzman çavuşların sorunlarını bireysel olarak sosyal medya ve internet üzerinden dile getirmek için kurulmuş olan bir grubuz. Amacımız sadece uzman çavuş camiasını bilgilendirmek ve güncel haberleri paylaşmaktır.

Neler Yapıyoruz ?

Uzman çavuşlar web sitesi olarak, uzman çavuş alımları, uzman çavuş hakları, uzman çavuş kanunları, dilekçe örnekleri gibi bilgiler paylaşıyoruz. Bunların yanısıra sözleşmeli erler içinde aktif olamasak da birşeyler paylaşmaya çalışmaktayız.

Neler Yapacağız ?

Elimizden geldiğince sizlerin problemlerini internet üzerinden aktaracağız ve gündemde olabilmek adına sürekli takipte kalacağız.

Derneklerle Alakanız Var Mı ?

Hayır halihazırda hiçbir dernekle anlaşmamız veya faaliyetimiz bulunmamaktadır ve bulunmayı da şu etapta düşünmüyoruz.

Son olarak sizlerin de destekleriyle, sizlerin sesini duyurabiliyorsak ne mutlu bizlere sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip etmeyi lütfen unutmayınız, rabbim Yar ve Yardımcınız olsun her daim.

Sosyal Medya Gruplarımız