ABD’de Okullardaki Şiddet Eylemlerine Karşı Nurol Teknoloji’nin Sunduğu Çözümler

20.08.2023
A+
A-
ABD’de Okullardaki Şiddet Eylemlerine Karşı Nurol Teknoloji’nin Sunduğu Çözümler

Nurol Teknoloji, Türkiye’de olduğu kadar uluslararası pazarda da yeni ürünlerin belirlenmesine, kişisel balistik koruyucu ürünlerin geliştirilmesine ve kara ve deniz araçları için yüksek koruma seviyesine sahip zırh çözümlerinin uygulanmasına yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Nurol Teknoloji Genel Müdürü Selim Baybaş, markalaşmaya, Ar-Ge’ye kaynak ayırmaya ve sektörde en ileri teknolojik seviyede yatırımlar yapmaya devam ettiklerini ifade etmektedir. Baybaş, aynı zamanda güvenlik güçlerinin farklı balistik koruyucu ihtiyaçlarını karşıladıklarını ve NATO ülkelerine ve diğer dost ülkelere ihracat yaptıklarını söylemektedir.

Nurol Teknoloji, Kazan Fabrikası’nda yapılan yatırımlarla personel koruma ve göğüs plakası üretim hattını devreye almıştır. Ayrıca, Kahramankazan yerleşkesinde araç platformları zırh sistemleri üretimi hız kesmeden devam etmektedir.

Nurol Teknoloji, ABD pazarında da faaliyet göstermektedir. Nurol Technology USA LLC şirketi kurulmuş ve NT Armor ve NT Cera markaları oluşturulmuştur. ABD Ülke Direktörü Osman Gözet, bu markaları sektörün en bilinen fuarlarından Shot Show ’23 Las Vegas’ta tanıttıklarını belirtmektedir.

NT Armor markasıyla Nurol Teknoloji, personel koruyucu ürünlerin kapsamlı bir yelpazesini sunmaktadır. NT Cera markası ise ileri teknik seramiklerin yanı sıra ABD ordusunun zırhlanmasında stratejik ortaklara destek vermektedir. Ayrıca, Nurol Teknoloji, ABD pazarındaki değişen ihtiyaçları tespit etmek ve bu ihtiyaçlara uygun ürünler sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Özellikle, okullarda artan tehdit seviyesine yönelik alternatif çözümler üzerinde çalışmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.