Raff Military Textil Milipol 2023’te ürünlerini sergileyecek

09.09.2023
A+
A-
Raff Military Textil Milipol 2023’te ürünlerini sergileyecek

Raff Military Textile, askeri tekstil inovasyonunda lider bir şirkettir. 14-17 Kasım 2023 tarihlerinde Paris’te düzenlenecek olan dünyanın en prestijli güvenlik fuarı Milipol Paris 2023’te önemli bir varlık göstermeye hazırlanıyor. Bu fuar, savunma ve güvenlik güçlerinin tüm taleplerini karşılayan son teknoloji tekstillerin üretiminde Türkiye’deki öncü şirketleri bir araya getiriyor.

Raff Military Textile, Milipol Paris’e yenilikçi ürün teklifleriyle katılarak ziyaretçiler üzerinde büyük bir etki yaratmayı amaçlıyor. Bu fuar, savunma, emniyet ve güvenlik sektörlerinde faaliyet gösteren tüm şirketleri bir araya getirerek en son bilgi ve iletişim sistemleri, veri koruma, sivil savunma, terörle mücadele, özel kuvvetler, çevre güvenliği, taşıma güvenliği, liman ve havaalanı güvenliği, sınır güvenliği, KBRN, organize suçlarla mücadele gibi konuları ele alıyor. Fuar, 4 gün sürecek ve 30.000’den fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

Raff Military Textile, dünya çapında savunma kurumlarının ihtiyaçlarını karşılayan çözümler sunarak askeri personelin karşılaştığı karmaşık zorluklarda büyük bir öneme sahiptir. Şirketin ürün portföyü, gelişmiş kamuflaj tekstilleri, balistik koruma malzemeleri, yüksek performanslı savaş üniformaları ve özel birimler için yenilikçi donanımlar gibi ürünleri içerir.

Milipol Paris 2023’e katılacak olan sektör meraklıları, hükümet temsilcileri ve savunma profesyonelleri, Raff Military Textile gibi başarılı şirketler hakkında bilgi edinme ve sektörde işbirlikleri kurma fırsatı bulacaklar.

Raff Military Textile, daha önce Kinşasa’ya gerçekleştirdiği ziyaret ile önemli işbirliklerine imza atmıştır. Şimdi ise Kasım ayındaki Milipol Paris 2023’e ek olarak Eylül ayında Nairobi, Kenya’nın başkenti, ve Darüsselam, Tanzanya’nın en büyük şehri, arasında stratejik ziyaretler gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.