Savunma Sanayimizde Atatürk’ün Yerli ve Milli Hayalinin Gerçekleşmesi

20.10.2023
A+
A-
Savunma Sanayimizde Atatürk’ün Yerli ve Milli Hayalinin Gerçekleşmesi

CANiK Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Aral, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü Yıl Dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Aral, 29 Ekim 1923’te ilan edilen Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünü kutlamak için bir mesaj yayınladı ve Atatürk’ün liderliği altında verilen mücadeleyi ve bu zaferin ardından kurulan Cumhuriyet’in değerini vurguladı.

Zafer Aral, “Bizim bu heyecanı ve gururu yaşamamıza vesile olan, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bu uğurda mücadele veren tüm gazi ve şehitlerimizi şükran ve rahmetle anıyoruz.” diyerek Atatürk ve vatan için savaşan kahramanlara olan minnettarlığını dile getirdi. Ayrıca, Türkiye Cumhuriyeti’nin gelecek yüzyılda da ortak değerler etrafında birleşerek daha büyük başarılara imza atacağına olan inancını paylaştı.

Savunma sanayiindeki başarılarımızı vurgulayan Aral, “Cumhuriyetin büyüklüğü, Atatürk’ün yerli ve milli hayalini gerçekleştiren savunma sanayimize dayanmaktadır. Son 25 yılda, savunma sanayimiz dünyaya meydan okuyan bir güç haline gelmiştir.” şeklinde konuştu. Ayrıca, Türkiye’nin yeni yüzyılında da aşkla, heyecanla ve gururla yeni yatırımlar yapmaya ve üretmeye devam edeceğinin altını çizdi.

2023 yılında CANiK’in 25. yılını kutladıklarını belirten Zafer Aral, markanın temel ilkelerinden ödün vermeden global savunma sanayinin zirvesine doğru adım adım ilerlediğini ifade etti. Aral, “Küresel sahnede global marka olma hedefimize doğru ilerliyoruz ve ateşli silahlar ve savunma alanında geleceğin ürünlerini, hizmetlerini ve çözümlerini tasarlayarak, geliştirerek ve üreterek bu misyonumuzu sürdürüyoruz.” dedi.

İlk paragrafta Zafer Aral’ın mesajını daha ayrıntılı olarak aktardım. Ayrıca, Atatürk liderliğindeki mücadele ve Cumhuriyet’in değeri konusuna da değindim.

İkinci paragrafta Zafer Aral’ın Atatürk ve kahramanlara olan minnettarlığını daha detaylı olarak anlattım. Ayrıca, Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğine olan inancını paylaştı.

Üçüncü paragrafta savunma sanayiindeki başarıları daha geniş bir şekilde ifade ettim. Ayrıca, Türkiye’nin yeni yüzyılda da yatırımlar yapmaya ve üretmeye devam edeceği noktasını ekledim.

Son paragrafta ise CANiK’in 25. yılına vurgu yapıp markanın global savunma sanayinin zirvesine yürüdüğünü belirttim. Ayrıca, markanın gelecekteki hedeflerinden de bahsettim.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.