Siber Bilişim Dağıtım ve Ozztech Teknoloji Arasında İş Birliği

22.09.2023
A+
A-
Siber Bilişim Dağıtım ve Ozztech Teknoloji Arasında İş Birliği

Siber Bilişim ve Dağıtım A.Ş., distribütörlük alanındaki başarılarına bir yenisini daha eklemiş bulunuyor. Yerli ve milli imkanlarla tamamen hazırlanan .OrianaLOG, genç girişimciler tarafından geliştirildi ve Türkiye’deki dağıtımı Siber Bilişim ve Dağıtım şirketi tarafından üstlenildi.

Teknopark İstanbul’da gerçekleşen imza törenine, Kuluçka Merkezi Müdürü Ahmet Kerim Nalbant da katılım sağladı. Nalbant, törende kısa bir konuşma gerçekleştirerek şunları söyledi:

“Ozz Teknoloji ve Siber Bilişim Dağıtım firması arasında yapılacak olan iş birliği umarım güzel ve başarılı bir süreç olur. Ayrıca, yeni iş birliklerinin ve teknolojilerin geliştirilmesine de vesile olacağını düşünüyorum. Siber güvenlik ve savunma alanında da kurum olarak her zaman destek vermeye devam edeceğiz.”

Bu iş birliği, yerli teknoloji şirketlerinin bir araya gelerek güçlerini birleştirmesi ve ülkenin savunma alanındaki ihtiyaçlarını karşılamada daha etkin adımlar atmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda genç girişimcilerin başarısını destekleyen bir ortamın oluşmasına da katkı sağlayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.