“CANiK, Yeni Ürünleriyle Polonya’daki Savunma Sanayii Fuarında Büyük İlgi Görüyor”

10.09.2023
A+
A-
“CANiK, Yeni Ürünleriyle Polonya’daki Savunma Sanayii Fuarında Büyük İlgi Görüyor”

Grup Şirketleri ile birlikte uluslararası savunma sanayii fuarı IDEF’23’te sergiledikleri en yeni ürünleri yurt dışında ilk kez Polonya’da tanıtan CANiK, uzaktan komuta edilebilen stabilize silah kule sistemleriyle büyük ilgi çekiyor.

Polonya Kielce’de 5 Eylül’de başlayan Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı MSPO’ya katılan 10 Türk firmasından biri olan CANiK, ihracat açısından Polonya’yı stratejik bir pazar olarak değerlendiriyor.

C. Utku Aral – CANiK Genel Müdürü

CANiK Genel Müdürü Cahit Utku Aral, Polonya’daki MSPO 2023 fuarında Türkiye’yi gururla temsil ettiklerini ifade etti. Aral aynı zamanda, “Yeni siparişlerle kilogram başına ihracatımızı 400 doların üzerine çıkarmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

”Yüksek Katma Değerli Ürün İhracatımızı UKSS’lerle Daha da Yukarılara Taşıyoruz” başlıklı haber Savunma Sanayi üzerinde yayınlandı.

Devam eden fuar etkinlikleri, Türk savunma sanayi şirketlerinin yurt dışında da dikkatleri üzerine çektiğini göstermektedir. Bu etkinlikler sayesinde Türk firmaları, ürün ve teknoloji ihracatında daha da ilerleme kaydetme fırsatı bulmaktadır. CANiK’in yeni ürünleri ve özellikle uzaktan komuta edilebilen stabilize silah kule sistemleri, savunma sanayii alanında önemli bir katma değer sunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.