İnstagram Takipçi Satın Al

ÇAKIR, HİSAR, ATMACA, SUNGUR, İHA-30 ve MAM Ailesi TEKNOFEST İzmir’de

28.09.2023
A+
A-
ÇAKIR, HİSAR, ATMACA, SUNGUR, İHA-30 ve MAM Ailesi TEKNOFEST İzmir’de

TEKNOFEST İzmir şehrinde düzenlenen etkinliklere Roketsan da katılıyor ve en son teknoloji ürünleri sergiliyor.

Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali olan TEKNOFEST, İstanbul ve Ankara etkinliklerinin ardından bu yıl İzmir’de kapılarını açtı.

Roketsan, festivale her zaman olduğu gibi en son teknoloji ürünlerini ve eğlenceli etkinlikleriyle katılıyor.

TEKNOFEST’in en büyük destekçilerinden biri olan Roketsan, kuruluşunun 35’inci yıl dönümünde “Yarın için Yükseliyoruz” sloganıyla hedeflerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Roketsan’ın TEKNOFEST İzmir standında, Seyir Füzesi ÇAKIR, İHA-230 Havadan Karaya Balistik Süpersonik Füzesi, Mini Akıllı Mühimmat Ailesi’ne ait MAM-C, MAM-L ve MAM-T ürünleri, HİSAR Hava Savunma Füze Ailesi, ATMACA Gemisavar Füzesi ve SUNGUR Hava Savunma Füze Sistemi sergileniyor.

Roketsan’ın standı eğlenceli ve öğretici etkinliklerle ziyaretçilerini karşılıyor.

Standındaki “AI (Dijital) Hayaller Sergisi”, ziyaretçilerin hayallerini görselleştirerek yapay zeka programı ile sanat eserine dönüştürüyor.

Aynı zamanda bu eserler, Roketsan logosu şeklinde bir foto mozaik sistemi ile LED ekrana yansıtılıyor.

“Görevimiz Mülakat” etkinliği ise üniversite öğrencilerine yönelik olarak düzenleniyor ve mezuniyet sonrası mülakat deneyimlerine hazırlık yapmalarına yardımcı oluyor.

Roketsan Kişiliğini Keşfet etkinliğinde ziyaretçiler, interaktif bir teste katılıyor ve verdikleri cevaplara göre Roketsan ürünlerine uygun karakter profillerini öğreniyor.

GreenBox Fotoğraf Alanı’nda ziyaretçilere Roketsan tarafından hediye hatıra fotoğrafları veriliyor ve bu fotoğraflar Roketsan ürünleri ve atışlarının gerçekleştiği anlardan oluşan farklı arka planlarla çekiliyor.

Roketsan Bilgi Yarışması etkinliği ise katılımcıların soruları doğru cevaplamaları durumunda ödül kazanma şansı sunuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.