CANiK TTI Combat 16 Mayıs’ta Türkiye’de

14.05.2024
A+
A-
CANiK TTI Combat 16 Mayıs’ta Türkiye’de

Dünyanın önde gelen hafifçe ve orta kalibre tabanca üreticisi CANiK’in, 2024 yılı başlangıcında ABD Birleşik Devletleri’nde devasa bir lansmanla tanıttığı yeni hususi tasarım silahı CANiK TTI Combat Türkiye’ye geliyor.

TTI Combat, 16 Mayıs itibarıyla lansmana hususi fiyatlarla Türkiye’deki kullanıcılara sunulacak.

CANiK TTI Combat, Hollywood ünlülerinin atış eğitmeni ve John Wick filmi başta olmak suretiyle birçok başyapıtın eğitmenliğini üstüne alan, dünyanın mühim tabanca tasarımcısı ve atıcıları içinde gösterilen Taran Tactical Innovations (TTI) Kurucusu Taran Butler iş birliği ile tasarlandı.

CANiK TTI Combat’ın, gelecek dönemde Hollywood’un önde gelen filmlerinde de oyuncuların ve yapımcıların tercihi olarak gösterime çıkması planlanıyor.

Ilkin ABD, Sonra Avrupa’da Tanıtıldı

CANiK TTI Combat ilk olarak Ocak ayında, ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenen ve alev ateş tabanca endüstrisi profesyonellerini bir araya getiren 46’ncı SHOT Show’da tanıtıldı.

Derhal peşinden Almanya’da 29 Şubat – 3 Mart tarihleri içinde Avrupa’nın en büyük atıcılık, avcılık ve outdoor fuarı olan IWA OutdoorClassics 2024’te Avrupa lansmanı gerçekleştirildi.

Son aşama başarı göstermiş bir lansman periyodu geçiren CANiK en yeni çıkan ürünü, ABD’de tanıtımı yapılır yapılmaz iki gün içinde 20 binden fazla satışla rekora imza atarken, bir sonraki yolculuğu olan Avrupa’da da aynı seviyede başarı elde etti.

Üstün Teknoloji ve Yüksek Performans Bir Arada

CANiK Genel Müdürü Cahit Utku Aral, şirket olarak, dünya tabanca endüstrisinin nabzını tutmaya ve ihracat alanında yarattıkları katma değerlerle Türkiye’nin başarısına katkı sunmaya devam ettiklerini söylemiş oldu.

Aral, şunları açıkladı:

Cahit Utku Aral – CANİK Genel Müdürü

İki senedir üstünde çalıştığımız TTI Combat projemizin dünyada görmüş olduğu ilgiden son aşama memnunuz.  CANiK TTI Combat ile hususi tasarım tabancalar pazarında üst segmentte yer edinen bir markanın performansını, üstün teknoloji, kalite ve yüksek üretim kapasitemizle bir araya getirdik. Bu proje ile, TTI tasarımını içeren bir ürünü CANiK markası ile bütünleştirip ABD hariç pazarlarda da erişilebilir bir hale getirerek daha geniş kitlelere ulaştırma imkanı sunuyoruz. Dünya lansmanlarının peşinden vatanımızda de satışa sunulması ile TTI Combat’ın ülkemizin atıcılarının da ulaşımına sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

CANİK: “Şampiyon Atıcıların Beklentilerini de Karşılıyor

CANiK Ar-Ge, Taran Butler ve TTI tasarım ekibi tarafınca geliştirilen CANiK TTI Combat, CANiK tabanca ailesine yepyeni bir nefes getiriyor. Üstün özelliklere haiz tasarım, bilhassa Taran Butler ve öteki tüm şampiyon atıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılayabilecek özellikleri taşıyor. TTI Combat, patentli kolay sökülebilir CANiK Kompansatörü, benzersiz agresif kavrama elde eden beden tırtıkları, portlu ve spiral oyuklu namlusu, elmas kesim düz 90 aşama tetiği, HIVIZ tarafınca TTI Combat için hususi olarak tasarlanan fiber optik ön nişangahı, TTI +3 şarjör alt kapağı, yeni tasarlanmış çift taraflı sürgü düşürme mandalı ve başta MECANIK serisi ve Trijicon SRO olmak suretiyle pazardaki en seçkin optikleri düşük profilli olarak entegre edebilme hususi durumunu standart olarak sunuyor. Bu muhteşem özelliklere haiz tabanca, ek olarak hususi tasarım yarışma kılıfı, temizlik kiti, +0 şarjör alt kapağı, optik arayüzler ve koleksiyonu tamamlayıcı CANiK TTI COMBAT madalyon şeklinde hususi aksesuarlarla donatılmış sağlam ve şık bir hususi çanta içinde sunuluyor.

CANİK TTI Combat Videosunu İzleyebilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.