INCAS CUP PERU Şampiyonu CANİK – Türkiye’nin Hafif ve Orta Kalibre Silah Üreticisi

29.09.2023
A+
A-
INCAS CUP PERU Şampiyonu CANİK – Türkiye’nin Hafif ve Orta Kalibre Silah Üreticisi

Dünyanın önde gelen hafif ve orta kalibre silah üreticisi CANİK, sportif atış müsabakalarına dünya genelinde destek vermeye devam ediyor. CANİK, gücünü sporcuları ve sponsorluk faaliyetleriyle göstermeye devam ediyor.

Incas Cup, 21 farklı ülkenin temsilcileri olan 100’ün üzerinde profesyonel atıcının katıldığı bir yarışma. Bu önemli yarışmanın ana sponsoru olan CANİK, turnuvayı yakından takip eden binlerce kişiye de destek oluyor.

INCAS CUP 2023, 16-17 Eylül tarihlerinde Peru’da gerçekleştirildi. Dünyanın önde gelen atıcıları, mücadeleci ruhlarını sergilemek için yarıştılar.

İki gün süren müsabakalarda, 100’ün üzerinde seçkin atıcı yarıştı. CANİK Takım Kaptanı Nils Jonasson, üstün performansıyla birinci oldu ve birincilikle şampiyonluğa ulaştı.

Sportif atıcılığın Türkiye ve dünya genelinde gelişimi, CANİK için büyük önem taşıyor. CANİK Genel Müdürü Cahit Utku ARAL, bunun üzerine şunları söyledi:

Cahit Utku Aral

“Sporcularımızla bu spora destek olmaktan gurur duyuyoruz. Güney Amerika’nın önde gelen bir turnuvasında ana sponsor olarak yer almak ve şampiyonluk yaşamak bizim için büyük bir mutluluk. Aynı zamanda Peru ve diğer Güney Amerika ülkelerinde projeler gerçekleştirerek varlığımızı güçlendiriyoruz. Spor atıcılık alanındaki turnuvalara olan desteğimizi sürdürerek, sportif atıcılığın cazibesini hem Türkiye’de hem de dünya genelinde daha da artırmaya çalışacağız. INCAS CUP gibi Peru’nun ve bölgenin önemli yarışmalarını sponsorluklarımızın bir parçası olarak görmek stratejimizin bir parçasıdır. Canik Team Takım Kaptanımız Nils Jonasson’u elde ettiği bu başarıdan dolayı tebrik ediyor, CANİK markamıza katkıları için teşekkür ediyoruz. Ürünlerimiz ve atıcılarımızla dünya genelinde her kıtada gücümüzü sergilemeye devam edeceğiz.”

CANİK, spor atıcılığının gelişimine olan katkılarıyla Türkiye’nin gururu olmayı sürdürüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.