Uzman Erbaş Asayiş, Lojistik ve MEBS Atama Duyuruları Yayınlandı !

01.06.2019
A+
A-
Uzman Erbaş Asayiş, Lojistik ve MEBS Atama Duyuruları Yayınlandı !

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından SAFRANBOLU 125’NCİ J.EĞT.A.K.LIĞI emrine atanan Lojistik ve Asayiş branşlı atama sonuçları açıklandı ayrıca SEFERİHİSAR J.MUH.EĞT.A.K.LIĞI EMRİNE ATANAN 2018 yılı birinci dönem MEBS branşlı atama sonuçları açıklanmıştır.

Atama sonuçlarını sorgulamak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz ayrıca sormak istediğiniz tüm soruları yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz, editörlerimiz en kısa zamanda cevaplayacaktır.

Atama Sonuçlarını Nasıl Sorgulayabilirim ?

Öncelikle atama sonuçlarını sorgulayabilmek için BURAYA TIKLAYIN !

atama sonuc

yukarıdaki linke tıkladıktan sonra yukarıdaki  ekran gelecek, size uygun olan branş hangisi ise sorgula butonuna tıklayın TC Kimlik numaranız ve E DEVLET şifrenizle birlikte giriş yaparak atama sonuçlarınızı sorgulayabilirsiniz, giderken götüreceğiniz evraklar ve diğer bilgiler atama sonuç ekranında yazmaktadır yine aklınıza takılan bir soru veya sorun varsa lütfen aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak bizlere sorabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular olursa yorum atarak bizlere sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. feyyaz acar dedi ki:

  Ben 2018.2 lojistik oto boyacısı olarak kazanmışdm herşeyim tamam sağlık raporunuda gönderdim ama tek sorun yedek 11 olmam. Bende birşey görünmüo acaba atanamammı ben veya bayram sonuda bir atama olcakmı teşekkürler.

 2. Serkan ÖRÜÇ dedi ki:

  Bilgilendirme için teşekkürler.

 3. Murat Temel dedi ki:

  Bayram sonunda atamalar olucak mı?

 4. Mehmet Ali dedi ki:

  Atamalar ne zaman olacak ?

 5. Salim dedi ki:

  Atamaların sonuçları çok gecikiyor ve beklerken ölüyoruz. Umarım bundan sonrakileri daha çabuk açıklarlar.